Tondo Büfe - Farklı tat ve lezzet topları ile farklı franchise


Tondo Büfe

Franchise - Bayilik veren firma Tondo Büfe

Franchise - Bayilik veren firma Tondo Büfe

franchisee olma süreci

1. Başvuru: Sitemizde bulunan başvuru formu üzerinden bayi adaylarımızın başvuruları alınır. Marka yetkililerimiz bayi adaylarımızla irtibata geçerek ön görüşmeyi gerçekleştirirler ve franchising sistemimiz konusunda gerekli bilgilendirmelerde bulunurlar. Franchising Başvuru Formu'nu eksiksiz olarak doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

2. Başvurunun Değerlendirilmesi: Web adresimizden başvuru yapan veya telefonla bizlere ulaşan adaylar ile ön görüşmeler yapılır ve olumlu sonuçlanan görüşmeler sonrasında adaylara ayrıntılı bilgi verilir.

3. Lokasyon Seçimi & Bölge Analizi: Ön görüşmeleri olumlu sonuçlanan bayi adaylarımız için, franchising ekibimizle birlikte yer arama çalışmaları başlatılır. Ya da mevcut yere ilişkin lokasyon için kriterlerimize uygun olarak gerekli fizibilite çalışmaları yapılır. En uygun mekâna birlikte karar verilir.

4. Sözleşme: Sözleşmenin imzalanması için gerekli evrak listesi yatırımcı ile paylaşılır ve evrakların tamamlanması istenir. Evrak temini tamamlandıktan sonra franchise katılım bedeli tahsil edilir (2017 yılında katılım bedeli alınmayacaktır) ve 3 (üç) yıllık franchising sözleşmesi imzalanır.

5. Mimari Uygulamanın Başlatılması: Anahtar teslim fiyatlandırma ve ödeme koşulları girişimci tarafından onaylandıktan 1 hafta içinde siparişler verilip proje uygulaması başlatılır. (Ortalama bir proje uygulaması 15 gün içerisinde tamamlanır.)

6. Personel Alımı ve Eğitimi: Açılacak Tondo Büfe şubesi için gerekli personel sayısı ve nitelikleri belirlenir. İşletmeci başta olmak üzere tüm ekibin eğitimleri, eğitim için seçilmiş pilot şubemizde, eğitim danışmanımızın gözetiminde ve takibinde 1 (bir) günde verilir.

7. Reklam ve Tanıtım Malzemelerinin Hazırlanması: Tondu Büfe operasyon ekibi tarafından belirlenen broşür, banner, vb. basılı reklam malzemeleri açılıştan 2 gün önce basılı olarak açılacak şubeye teslim edilir.

8. Açılış: Operasyon ekibi tarafından gerekli kontrolleri yapılan ve açılış onayı verilen büfeye ürün gönderimi yapılır. Ekipman kalibrasyonları ve ürün denemeleri sonrasında operasyon ekibinin katılımıyla müşteri kabulüne başlanır.

9. Hammadde ve Lojistik Desteği: Tondo Büfelere belirlenen ürünler dışında tüm ürünler merkez depo tarafından gönderilir. Gönderimi yapılan ürünlerin dışarıdan temini ve merkez onayı alınmadan menü dışında ürün hazırlanması ve müşteriye sunumu yapılamaz. Anlaşmalı tedarikçilerden alımı yapılan içecek vb. ürünlerin dışarıdan temini yapılamaz.